Gry miejskie

Czym jest gra miejska?

Gry miejskie i gry terenowe to alternatywny sposób zwiedzania miasta połączony z integracją. Gracze podzieleni na niewielkie drużyny odwiedzają wybrane lokalizacje, w których mają do wykonania przeróżne zadania. Oczywiście rodzaj zadań uzależniony jest od grupy docelowej i tematyki gry. W naszej ofercie znajdziesz zarówno gry miejskie typowo turystyczne (Poznań QR Code), edukacyjne dla grup szkolnych (Wyścig Powstańców) jak i integracyjne gry terenowe dla dużych grup (Geozbieracze) oraz skrojone na miarę gry rozrywkowe dla małych grup, np. na wieczory panieńskie czy kawalerskie.

W ostatnich latach gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością dzięki technologii mobilnej, która stwarza niemal nieograniczone możliwości. Dzięki niej przestrzeń miasta staje się areną rozgrywki, po której poruszają się gracze. Już dziś możesz wkroczyć do naszego świata i zwiedzić Poznań w kreatywny sposób. Nasza gra miejska polega na skanowaniu przy użyciu smartfonów bądź tabletów specjalnych kodów QR. To one są przepustką do kolejnych zadań, z którymi musi się zmierzyć każdy śmiałek podejmujący wyzwanie. To zadania, w których trzeba wykazać się swoją spostrzegawczością, kreatywnością, umiejętnością logicznego myślenia, a nawet znajomością języków obcych. Gra miejska to doskonały sposób na integracyjną imprezę firmową. Akcentuje zdrową rywalizację, a jednocześnie pozwala poszerzyć horyzonty.

Brzmi interesująco? Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji! Skontaktuj się z nami i zamów grę miejską. Zagwarantujemy Ci inspirująca rozrywkę!

Gra miejska Pogromcy Enigmy

Zabierz uczniów na przygodę z maszyną szyfrującą Enigma. Niczym polscy kryptolodzy wcielą się w rolę łamaczy szyfrów i spróbują złamać szyfr Enigmy. Do tego użyjemy super rekwizytu – uproszczonej wersji Enigmy.

Geozbieracze szkolna gra terenowa Poznań

Gra terenowa Geozbieracze dla szkół

Gra terenowa Geozbieracze – wersja szkolna Przygoda w poszukiwaczy skarbów w terenie zielonym     Gra się sprawdzi, jeżeli: szukasz ciekawej gry integracyjnej na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 10+ będzie dostępny jeden opiekun na max. 6 uczniów szukasz ciekawej gry w ramach półkoloni poza Poznaniem     Gra się nie sprawdzi, jeżeli: chcesz […]

Gra tajemnice Starego Browaru PL

Szefowie Starego Browaru

Jeżeli myślisz, że znasz Stary Browar, to się mylisz. Ta gra zaprowadzi Cię do najrzadziej odwiedzanych zakątków Starego Browaru. Wciel się w rolę aplikantów na stanowiska zarządcze w dawnym Browarze Huggera i zdobądź stanowisko prezesa. Koniecznie weź smartfon!

Gra terenowa Geozbieracze dla firm

Geozbieracze to gra oparta na geocachingu – znanej na całym świecie zabawy w odnajdywanie skrytek za pomocą GPS. Każda drużyna dostaje do ręki GPS ze współrzędnymi skrytek. Niektóre jednak nie dadzą sie łatwo otworzyć bez pogłówkowania. Świetna gra terenowa na na imprezy integracyjne.