Gry miejskie

Skrupulatnie wykonuj zadania, odkrywaj najbliższe otoczenie oraz poznawaj niezwykłe miejsca na terenie Poznania, dzięki możliwościom, jakie oferuje przygotowana przez nas gra miejska. To rozwiązanie dedykowane dla wszystkich entuzjastów dobrej zabawy, którzy chcą doświadczyć rozrywki na zupełnie innym poziomie.

W ostatnich latach gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością dzięki technologii mobilnej, która stwarza niemal nieograniczone możliwości. Dzięki niej przestrzeń miasta staje się areną rozgrywki, po której poruszają się gracze. Już dziś możesz wkroczyć do naszego świata i zwiedzić Poznań w kreatywny sposób. Nasza gra miejska polega na skanowaniu przy użyciu smartfonów bądź tabletów specjalnych kodów QR, które są rozlokowane na terenie całego miasta. To one są przepustką do kolejnych zadań, z którymi musi się zmierzyć każdy śmiałek podejmujący wyzwanie. To zadania, w których trzeba wykazać się swoją spostrzegawczością, kreatywnością, umiejętnością logicznego myślenia, a nawet znajomością języków obcych. Gra miejska to doskonały sposób na integracyjną imprezę firmową. Akcentuje zdrową rywalizację, a jednocześnie pozwala poszerzyć horyzonty.

Brzmi interesująco? Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji! Skontaktuj się z nami i zamów grę miejską. Zagwarantujemy Ci inspirująca rozrywkę!

Geocaching impreza integracyjna Poznań

Geocaching po Poznańsku

Geocaching to znana na całym świecie zabawa w odnajdywanie skrytek za pomocą GPS. Każda drużyna dostaje do ręki GPS ze współrzędnymi skrytek. Niektóre jednak nie dadzą sie łatwo otworzyć bez pogłówkowania. Świetna gra terenowa na praktycznie dowolny teren.

Gra miejska Wyścig Powstańców na 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego

Gra miejska Wyścig Powstańców

Wyślij swoich uczniów na interaktywną lekcję o Powstaniu Wielkopolskim. Z nami wcielą się w rolę powstańców i pod czujnym okiem dowódcy wyruszą w miasto, aby zdobyć strategiczne dla powodzenia powstania punkty. Aby zwyciężyć, liczą się: dobre, strategiczne planowanie, doskonała gra zespołowa oraz sprawna komunikacja. Klimat powstania spotęgują mundury, wyposażenie i wojskowe gadżety.

Kac Poznań – gra miejska

Gra miejska Kac Poznań – w poszukiwaniu zaginionego pracownika to zwiedzanie miasta z fabułą w tle. Uczestnicy odnajdują przedmioty, odwiedzają miejsca, spotykają aktorów i w ten sposób aktywnie poznają Poznań. Kluczowe dla zabawy są elementy tajemniczości, zaskoczenia oraz prawdziwa integracja.

Gra miejska Poznań QR code

Gra miejska Poznań QR code to poznawanie miasta z użyciem mobilnego Internetu. Odszukujesz ukrytych QR codów, skanujesz je za pomocą smartfona lub tabletu i odczytujesz zadanie. Będziesz musiał wykazać się logicznym myśleniem, spostrzegawczością, kreatywnością, a nawet znajomością języków. Możliwa gra w zespołach w formie turnieju!