Gry miejskie

Czym jest gra miejska?

Gry miejskie i gry terenowe to alternatywny sposób zwiedzania miasta połączony z integracją. Gracze podzieleni na niewielkie drużyny odwiedzają wybrane lokalizacje, w których mają do wykonania przeróżne zadania. Oczywiście rodzaj zadań uzależniony jest od grupy docelowej i tematyki gry. W naszej ofercie znajdziesz zarówno gry miejskie typowo turystyczne (Poznań QR Code), edukacyjne dla grup szkolnych (Wyścig Powstańców) jak i integracyjne gry terenowe dla dużych grup (Geozbieracze) oraz skrojone na miarę gry rozrywkowe dla małych grup, np. na wieczory panieńskie czy kawalerskie.

W ostatnich latach gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością dzięki technologii mobilnej, która stwarza niemal nieograniczone możliwości. Dzięki niej przestrzeń miasta staje się areną rozgrywki, po której poruszają się gracze. Już dziś możesz wkroczyć do naszego świata i zwiedzić Poznań w kreatywny sposób. Nasza gra miejska polega na skanowaniu przy użyciu smartfonów bądź tabletów specjalnych kodów QR. To one są przepustką do kolejnych zadań, z którymi musi się zmierzyć każdy śmiałek podejmujący wyzwanie. To zadania, w których trzeba wykazać się swoją spostrzegawczością, kreatywnością, umiejętnością logicznego myślenia, a nawet znajomością języków obcych. Gra miejska to doskonały sposób na integracyjną imprezę firmową. Akcentuje zdrową rywalizację, a jednocześnie pozwala poszerzyć horyzonty.

Brzmi interesująco? Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji! Skontaktuj się z nami i zamów grę miejską. Zagwarantujemy Ci inspirująca rozrywkę!

Pogromcy Enigmy - gra integracyjna

Pogromcy Enigmy – gra integracyjna

Szpiegowska gra miejska w iście kinowym stylu. Filmowe emocje, nietypowe sytuacje, niezapomniana integracja. Gracze wcielają się w rolę polskiego wywiadu i rozpracowują niemiecką maszynę szyfrującą Enigma. Sprawa nie jest jednak prosta, gdyż miasto pełne jest dobrze poinformowanych szpiegów, którzy niepostrzeżenie śledzą graczy na każdym ich kroku genialnie wtapiając się w tłum. Duża dawka adrenaliny!

Gra terenowa Geozbieracze dla firm

Geozbieracze to gra oparta na geocachingu – znanej na całym świecie zabawy w odnajdywanie skrytek za pomocą GPS. Każda drużyna dostaje do ręki GPS ze współrzędnymi skrytek. Niektóre jednak nie dadzą sie łatwo otworzyć bez pogłówkowania. Świetna gra terenowa na na imprezy integracyjne.

Gra miejska Poznań QR code

Gra miejska Poznań QR code

Gra miejska Poznań QR code to poznawanie miasta z użyciem mobilnego Internetu. Odszukujesz miejsca, skanujesz QR kody za pomocą smartfona lub tabletu i odczytujesz zadanie. Będziesz musiał wykazać się logicznym myśleniem, spostrzegawczością, kreatywnością, a nawet znajomością języków. Możliwa gra w zespołach w formie turnieju!

Gra miejska Pogromcy Enigmy

Zabierz uczniów na przygodę z maszyną szyfrującą Enigma. Niczym polscy kryptolodzy wcielą się w rolę łamaczy szyfrów i spróbują złamać szyfr Enigmy. Do tego użyjemy super rekwizytu – uproszczonej wersji Enigmy.