Gra terenowa Geozbieracze dla firm


Gra terenowa Geozbieracze

Integracyjny geocaching nie tylko w Poznaniu

 

 

Gra się sprawdzi, jeżeli:

  • szukasz aktywnej imprezy integracyjnej dla firm na świeżym powietrzu
  • szukasz zajęć półkolonijnych dla dzieci w Poznaniu i okolicy
  • gracze lubią wyścigi i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu
  • grupa nocuje z dala od miasta na łonie natury

 

 

Gra się nie sprawdzi, jeżeli:

  • oczekujesz dużej dawki zwiedzania – lepiej sprawdź grę Poznań QR Code
  • grupa nie lubi spędzać aktywnie czasu na łonie natury – lepiej sprawdź Playstation:)

 

Na czym to polega?

Geocaching to znana na całym świecie zabawa w odnajdywanie skrytek za pomocą GPS. My przerobiliśmy ją na drużynową grę integracyjną Geozbieracze, gdzie każda drużyna dostaje do ręki GPS ze współrzędnymi skrytek. W zależności od trybu gry, zwycięża ta drużyna, które znajdzie i otworzy najwięcej skrytek w limicie czasu albo jako pierwsza przejdzie całą swoją trasę od pierwszej skrytki do ostatniej. Brzmi banalnie, ale zabawy jest przy tym mnóstwo – czytaj dalej:)Radość eksploracji i odkrywania

To, co najbardziej cieszy w tej grze to radość odkrywania. GPS nie pokazuje dokładnego położenia skrytki na mapie jak Google Maps, tylko odległość do celu i kierunek, w którym trzeba iść – dokładnie tak, jak to widać na zdjęciu powyżej. Dla ułatwienia, masz podpowiedź typu „12 kroków od starego dębu”, więc po dotarciu na miejsce, cała drużyna włącza się w poszukiwania. A gdy ktoś znajdzie sprytnie ukrytą fiolkę czy pudełko, spodziewaj się okrzyków radości. Co więcej, skrytki ukrywamy w ciekawych miejscach, np. przy starych drzewach, w ładnych dolinkach, na dzikich plażach, do których gracze normalnie by nie dotarli. To daje możliwość zwiedzenia terenu w przypadku grup przyjezdnych.

 

Skrytki smart rodem z escape roomów

Dla podniesienia poziomu trudności, a co ca tym idzie zabawy, niektóre skrytki są pomysłowo zamknięte. Ich otwarcie wymaga pracy zespołowej albo rozwiązania logicznych łamigłówek. Wtedy liczy się pomysłowość i spostrzegawczość, w czym pomaga praca zespołowa. Inne skrytki są pomysłowo zakamuflowane, więc spodziewajcie się wydrążonych pni, sztucznych kamieni czy gumowych ptaszków siedzących niepostrzeżenie na gałęziach.

Tereny miejskie i zielone

Najlepsze miejsca dla gry to tereny zielone ze zróżnicowanym ukształtowaniem terenu. Naszą standardową planszą jest poznańska Cytadela, gdzie miejscami rozgrywka przypomina górski trekking.  Geozbieraczy organizujemy również poza Poznaniem pod zamówienie klienta. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy wycenę. 

UWAGA DLA GEOCACHERÓW: 

Korzystamy tylko i wyłącznie z naszych własnych skrzynek, które rozkładamy jednorazowo na każdą realizację. Nasza gra zatem nie koliduje ze szkrzynkami Opencachingowymi.

Co otrzymasz w ramach gry Geozbieracze:

  • Urządzenie GPS dla każdej drużyny
  • Pomysłowe skrytki z zagadkami
  • polsko lub anglojęzyczną obsługę gry
  • mini nagrody ukryte w skrytkach

 

 Masz pytania? – zadzwoń do mnie. Adam Dykiert.« | »