Gra terenowa Geozbieracze dla szkół

Geozbieracze szkolna gra terenowa Poznań

Gra terenowa Geozbieracze – wersja szkolna

Przygoda w poszukiwaczy skarbów w terenie zielonym

 

 

Gra się sprawdzi, jeżeli:

 • szukasz ciekawej gry integracyjnej na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 8+
 • będzie dostępny jeden opiekun na max. 6 uczniów
 • szukasz ciekawej gry w ramach półkoloni poza Poznaniem

 

 

Gra się nie sprawdzi, jeżeli:

  • chcesz Geozbieraczy w wersji dla dorosłych? – zobacz Geozbieracze Integracja
  • oczekujesz elementu edukacyjnego w grze – zobacz Wyścig Powstańców
  • oczekujesz dużej dawki zwiedzania – lepiej sprawdź grę Poznań QR Code
  • grupa nie lubi spędzać aktywnie czasu na łonie natury – lepiej sprawdź Playstation:)

 

Na czym to polega?

Geocaching to znana na całym świecie zabawa w odnajdywanie wymyślnych skrytek za pomocą GPS w jeszcze bardziej wymyślnych miejscach. W naszej wersji Geozbieracze to szkolna gra terenowa w formie wyścigu o to, która drużyna jako pierwsza odnajdzie skrytkę finałową. GPS podaje jednak tylko kierunek marszu, odległość do celu i jakąś podpowiedź, reszta jest już w rękach graczy. Do wygranej potrzeba spostrzegawczości, orientacji w terenie i niekiedy umiejętności rozwiązywania zagadek. Gotowi, do startu, start!

 

Drużynowa gra w terenie zielonym

Grę przeprowadzamy w terenach zielonych: miejskich parkach lub laskach. Dzielimy się na 5-6 osobowe drużyny i wyruszamy na poszukiwanie wcześniej schowanych skrytek. GPS wskazuje nam kierunek i odległość oraz daje podpowiedź, gdzie skrytki należy szukać. A te schowane są w ciekawych miejscach: w starym pniu, na wysepce nad strumyczkiem, pod kamieniem, w bagażniku porzuconego samochodu 😊, zresztą zobacz galerię zdjęć poniżej. Gwarantujemy, że eksploracja takich miejsc zapewni dzieciom mnóstwo frajdy i ruchu na świeżym powietrzu. Ale to nie wszystko – czytaj dalej.

 

Ciekawe i śmieszne skrytki

Skrytki, których dzieci będą poszukiwać wzbudzą salwy śmiechu, fascynację a miejscami wesołe obrzydzenie. Będą to wydrążone pieńki, gumowe zwierzaki, sztuczne kostki brukowe, a nawet … sarnie bobki. Niektóre ze skrytek będą zamknięte szyfrową kłódką wymagającą rozwiązania jakiejś zmyślnej zagadki. Cała zabawa w poszukiwanie, odkrywanie i otwieranie skrytek będzie niesamowitą i ekscytującą przygodą rodem z Indiana Jonesa czy Tomb Ridera. A ponieważ każda skrytka jest inna, nie ma tutaj mowy o nudzie.

 

Na urodziny, imprezy rodzinne, na półkolonie

Geozbieraczy organizujemy w stałych miejscach w Poznaniu: Cytadela, Lasek Marceliński i Malta. Istnieje również możliwość organizacji gry poza Poznaniem w wybranym przez klienta miejscu. W ten sposób Geozbieracze mogą stać się unikalną atrakcją na dziecięce urodziny, rodzinną imprezę czy półkolonie poza miastem – zawsze na świeżym powietrzu!

 

UWAGA DLA GEOCACHERÓW: 

Korzystamy tylko i wyłącznie z naszych własnych skrzynek, które rozkładamy jednorazowo na każdą realizację. Nasza gra zatem nie koliduje ze szkrzynkami Opencachingowymi.

 

Co otrzymasz w ramach gry Geozbieracze:

   • Urządzenie GPS dla każdej drużyny
   • Pomysłowe skrytki z zagadkami
   • zaprawionego w bojach Mistrza Gry, czyli prowadzącego
   • mini nagrody ukryte w skrytkach

 

 Masz pytania? – zadzwoń do mnie. Adam Dykiert.


 

 


« | »