Imprezy firmowe

Organizacja imprez integracyjnych dla firm w Poznaniu

Szukasz oryginalnego i niebanalnego pomysłu na wyjątkową i inspirującą imprezę firmową? Właśnie znalazłeś! Organizujemy imprezy integracyjne dla firm inne niż wszystkie.
Chcesz wiedzieć, jak wraz ze swoimi współpracownikami możecie ciekawie spędzić czas w Poznaniu? Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy.
Piwna wycieczka to specjalna propozycja dla wszystkich birofilów, piwoszy i nie tylko. To przede wszystkim ciekawa alternatywa firmowej imprezy, dzięki której możecie poznać regionalne piwa, jakie pije się w Wielkopolsce. Wizytę rozpoczniecie w browarze przemysłowym, gdzie na specjalne życzenie, będziecie mogli podziwiać występ piwnego eksperta i degustatora.
Imprezy integracyjne w biesiadnym klimacie? Dlaczego nie! Zdecydujcie się na kulinarną wycieczkę w staropolskim stylu. Odwiedźcie najlepsze karczmy i oberże w Poznaniu, poznając przy tym staropolskie obrzędy kulinarne.
Imprezy dla firm z wykorzystaniem futurystycznych pojazdów świetnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku imprez organizowanych dla firm… technologicznych.
W krótszym czasie zwiedzicie więcej, a przy tym będziecie się świetnie bawić.
Jesteśmy doskonałym dowodem na to, że organizacja imprez firmowych oraz integracyjnych w Poznaniu nie musi być nudna i odbywać się zawsze według takiego samego planu.
Poznaj cały wachlarz propozycji City Event Poznań!
Degustacja nalewek | City Event Poznań

Nalewki Staropolskie – Degustacja

Poznaj nieco zapomniane bogactwo smaków staropolskich nalewek na interaktywnej degustacji. Poznasz historie kryjące się w tych szlachetnych trunkach, ludzi, którzy je tworzą oraz ich unikalny smak. Nauczymy Cię podstawowych zasad degustacji, abyś sam mógł wcielić się w rolę degustatora i stworzyć wspólny ranking najlepszych trunków staropolskiej apteczki.

Turniej Wojów City Event Poznań

Impreza integracyjna Turniej wojów

Impreza integracyjna: Turniej wojów Piastowskie zmagania w podpoznańskim grodzie!     Impreza się sprawdzi, jeżeli: szukasz imprezy wymagającej wysiłku fizycznego, ale nie ekstremalnego chcesz imprezy na powietrzu i akceptujesz niepogodę szukasz widowiskowych atrakcji akceptujesz konieczność dojazdu na miejsce imprezy     Impreza się nie sprawdzi, jeżeli: szukasz raczej wieczoru firmowego niż integracji – zobacz wycieczkę […]

Gra miejska Poznań QR code | City Event Poznań

Gra miejska Poznań QR code

Gra miejska Poznań QR code to poznawanie miasta z użyciem mobilnego Internetu. Odszukujesz ukrytych QR codów, skanujesz je za pomocą smartfona lub tabletu i odczytujesz zadanie. Będziesz musiał wykazać się logicznym myśleniem, spostrzegawczością, kreatywnością, a nawet znajomością języków. Możliwa gra w zespołach w formie turnieju!

Wieczór Polski - Impreza tematyczna City Event Poznań

Wieczór polski – impreza tematyczna

Wieczór polski to świetna impreza tematyczna, która przybliży Twoim kontrahentom naszą kulturę w interaktywny i zabawny sposób. Kilkudaniową biesiadę urozmaicamy koncertem polskiej muzyki archiwalnej, pokazem i degustacjami polskich nalewek i miodów pitnych oraz pokazem ,,szlacheckiej burdy” na szable z udziałem członków bractw rycerskich.