Uczta u Rotmistrza – Kolacja fabularna


Uczta u Rotmistrza

Kolacja fabularna dla grup zorganizowanych

 

 

Ta impreza jest dla Ciebie, jeżeli:

  • organizujesz kolację firmową
  • nie chcesz zwiedzania miasta lub/i goście to Poznaniacy
  • szukasz czegoś z efektem wow, co na długo zapadnie w pamięć

 

 

Ta impreza nie jest dla Ciebie, jeżeli:

 

Na czym to polega?

Ten film wyjaśni chyba wszystko!

 

Uczta u Rotmistrza to kolacja z fabułą osadzoną w XVII-wiecznym Poznania, która będzie się rozgrywała na Twoich oczach i z Twoim udziałem. Przebrani aktorzy w pięknych, historycznych strojach odegrają role główne, natomiast ochotnicy spośród gości odegrają role poboczne. W odegraniu roli pomogą gościom karty z opisem danej postaci oraz zadaniem, które będzie należało wykonać. W ten sposób będziecie aktywnie uczestniczyć w fabule i wpływać na jej rozwój.

 

Bogata oprawa i widowisko

Chcemy Was maksymalnie wprowadzić w historyczny klimat, więc dbamy o oprawę. Uczta odbywa się w klimatycznej piwnicy z ceglanym sklepieniem. Jako aktorzy występujemy w bogatych, historycznych strojach i posługujemy się staropolską mową –  w tym dawnymi przekleństwami i obelgami. Jak widać na filmie, nie zabraknie broni białej, blasku pochodni i niepowtarzalnego, „magicznego” (to słowa naszego klienta) widowiska na koniec. Wszystkie elementy złożone w całość sprawią, że poczujecie się dosłownie jak na planie filmowym!

 

Gwarantujemy mnóstwo śmiechu

Uwierzcie, już samo wcielenie się w fikcyjne role sprawi wszystkim wiele radości, nawet osobom nieodgrywającym żadnej roli. Dodatkowo rozbawimy Was prezentacją zabawnych, staropolskich obyczajów, dawnym dowcipem, toastami i dialogami. Oczywiście wiele będzie zależało od Was – im bardziej się wczujecie w klimat, tym mocniejsze doświadczenie.

 

Co otrzymasz w ramach Uczty u Rotmistrza:

  • Trzydaniową ucztę (menu do wyboru)
  • 3 aktorów w historycznych strojach
  • Role poboczne do odegrania przez ochotników
  • Bogatą oprawę z niecodziennym widowiskiem na koniec

 

 Masz pytania? – Porozmawiaj z Piotrem.


 


« | »