Wycieczki i imprezy

Czego szukasz?

Geozbieracze szkolna gra terenowa Poznań

Gra terenowa Geozbieracze dla szkół

Gra terenowa Geozbieracze – wersja szkolna Przygoda w poszukiwaczy skarbów w terenie zielonym     Gra się sprawdzi, jeżeli: szukasz ciekawej gry integracyjnej na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 10+ będzie dostępny jeden opiekun na max. 6 uczniów szukasz ciekawej gry w ramach półkoloni poza Poznaniem     Gra się nie sprawdzi, jeżeli: chcesz […]

Szlakiem Powstania wycieczka szkolna Poznań

Szkoła Powstańców – animowana lekcja historii

Oferta na letnie półkolonie 2020. Umundurowany kapral przeprowadzi szkolenie ochotników do wojska powstańczego. Nauczymy Wasze pociechy musztry, zaznajomimy ze sprzętem, przedstawimy kluczowe postaci i wydarzenia z Powstania Wielkopolskiego. Oferta z dojazdem do półkoloni. Zatem, baczność!

Wycieczka Biesiadna City Event Poznań

Wycieczka kulinarna: Biesiada po poznańsku

Wycieczka kulinarna szlakiem staropolskiego i wielkopolskiego jadła skierowana jest dla prawdziwych smakoszy, głodnych nie tylko smaków i zapachów, ale i obyczajów żywieniowych dawnej Rzeczpospolitej. Przemówimy do Ciebie językiem staropolskim i wskrzesimy dawno zapomniane obrzędy kulinarne. Odwiedzimy najlepsze karczmy w Poznaniu i postaramy się stworzyć taki klimat biesiady, który wraz z ciągłymi wybuchami śmiechu, będziesz mógł zapamiętać na długo.

Bimbą przez Poznań - City Event Poznań

Wycieczka tramwajowa: Bimbą przez Poznań

Wycieczka tramwajowa to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby spojrzeć na miasto z perspektywy pokładu zabytkowej bimby – poznańskiego tramwaju. Przywołamy dla Ciebie klimat dawnych czasów – skasujesz bilet u przewodnika, zobaczysz najważniejsze atrakcje, a ciekawe historie mijanych miejsc przybliżą Ci tajemnicze przedmioty pozostawione na siedzieniach. Polecamy dołożyć rogale marcińskie na pokład!