Gry miejskie

Skrupulatnie wykonuj zadania, odkrywaj najbliższe otoczenie oraz poznawaj niezwykłe miejsca na terenie Poznania, dzięki możliwościom, jakie oferuje przygotowana przez nas gra miejska. To rozwiązanie dedykowane dla wszystkich entuzjastów dobrej zabawy, którzy chcą doświadczyć rozrywki na zupełnie innym poziomie.

W ostatnich latach gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością dzięki technologii mobilnej, która stwarza niemal nieograniczone możliwości. Dzięki niej przestrzeń miasta staje się areną rozgrywki, po której poruszają się gracze. Już dziś możesz wkroczyć do naszego świata i zwiedzić Poznań w kreatywny sposób. Nasza gra miejska polega na skanowaniu przy użyciu smartfonów bądź tabletów specjalnych kodów QR, które są rozlokowane na terenie całego miasta. To one są przepustką do kolejnych zadań, z którymi musi się zmierzyć każdy śmiałek podejmujący wyzwanie. To zadania, w których trzeba wykazać się swoją spostrzegawczością, kreatywnością, umiejętnością logicznego myślenia, a nawet znajomością języków obcych. Gra miejska to doskonały sposób na integracyjną imprezę firmową. Akcentuje zdrową rywalizację, a jednocześnie pozwala poszerzyć horyzonty.

Brzmi interesująco? Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji! Skontaktuj się z nami i zamów grę miejską. Zagwarantujemy Ci inspirująca rozrywkę!

Kac Poznań – gra miejska

Gra miejska Kac Poznań – w poszukiwaniu zaginionego pracownika to zwiedzanie miasta z fabułą w tle. Uczestnicy odnajdują przedmioty, odwiedzają miejsca, spotykają aktorów i w ten sposób aktywnie poznają Poznań. Kluczowe dla zabawy są elementy tajemniczości, zaskoczenia oraz prawdziwa integracja.

Gra miejska Poznań QR code

Gra miejska Poznań QR code to poznawanie miasta z użyciem mobilnego Internetu. Odszukujesz ukrytych QR codów, skanujesz je za pomocą smartfona lub tabletu i odczytujesz zadanie. Będziesz musiał wykazać się logicznym myśleniem, spostrzegawczością, kreatywnością, a nawet znajomością języków. Możliwa gra w zespołach w formie turnieju!

Gra miejska - Uciekające Koziołki | City Event Poznań

Gra miejska Uciekające Koziołki

Świetna alternatywa do tradycyjnego zwiedzania dla gimnazjów i liceów. Gra oparta jest na legendzie o poznańskich koziołkach, które uciekły kuchcikowi spod noża. Teraz zadaniem graczy jest wyruszyć w pościg za zwierzakami, w czym pomogą im karty ze zdjęciami koziołków oraz mapa.